Tekst łatwy do czytania (ETR)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żukowie mieści się przy ul. B. Prusa 49 w Żukowie. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej pod adresem www.gopszukowo.pl

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu świadczeń rodzinnych , z funduszu alimentacyjnego, z tytułu niepełnosprawności, chcesz uzyskać Kartę Dużej Rodziny, potrzebujesz zaświadczenia w ramach programu Czyste Powietrze, bądź po prostu znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej – skontaktuj się z nami.

Możesz zadzwonić na numer 58 681 82 64, wysłać sms na numer 514 782 375 lub 514 782 338 lub wysłać wiadomość e-mail na adres: www.gops@zukowo.pl Możesz również przyjść osobiście. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od godziny 7:30. Postaramy się pomóc.

Jeśli jesteś osobą z trudnościami w komunikowaniu się możesz skorzystać z pomocy wybranej osoby, która ukończyła 16 lat w celu załatwienia sprawy w Ośrodku.

Możesz również skorzystać z bezpłatnych usług tłumacza języka migowego. Wystarczy, że na co najmniej 3 dni robocze przed zdarzeniem powiadomisz nas – pracowników Ośrodka o tym. Możesz to zrobić dostarczając wniosek znajdujący się poniżej.