Telefon Zaufania Młodych

  • od 1 czerwca 2021 r. psychologowie Fundacji ITAKA, przez 6 dni w tygodniu, dyżurują przy  Telefonie Zaufania Młodych pod numerem 22 484 88 04
  • Pomoc psychologiczna pod tym numerem jest całkowicie bezpłatna.
  • Telefon Zaufania Młodych to projekt dedykowany dzieciom, nastolatkom i młodym dorosłym – do 25 roku życia.
  • Psychologowie oferują wsparcie przez telefon, czat i spotkania online.
  • Telefon: poniedziałek – sobota 11.00-21.00
  • Czat: poniedziałek i wtorek 11.00 – 21.00
  • UWAGA! Jest możliwość uzyskania wsparcia online w postaci pakietu NIEODPŁATNYCH sesji z psychologiem. Pakiet to 5 sesji po 50 minut. Zapisy na sesje prowadzone są pod numerem 22 484 88 01. 

Więcej informacji na stronie  www.stopdepresji.pl

Telefon Zaufania Młodych
Dla Kogo? Dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych (do 25 r.ż.) Jeśli: masz kłopoty w szkole, w domu, jesteś młodym dorosłym i masz problemy w pracy, w relacjach z ludźmi lub po prostu potrzebujesz porozmawiać, czujesz że dzieje się z Tobą coś niepokojącego lub nie radzisz sobie z codziennością, podejrzewasz że masz depresję, masz opory przed pójściem do specjalisty, obawiasz się reakcji otoczenia na wiadomość, że chodzisz do psychologa bądź leczysz się u psychiatry, podejrzewasz, że na depresje choruje ktoś z Twoich bliskich, przyjaciół i chcesz wiedzieć jak możesz mu pomóc, Skontaktuj się z psychologiem fundacji ITAKA. Telefon czynny poniedziałek- sobota od 11 do 21. Nasi psychologowie czekają na Twój telefon. Czat: poniedziałek i wtorek od 114 do 21. Nie chcesz rozmawiać przez telefon lub nie masz do tego warunków? Napisz do nas na czacie. Nieodpłatne sesje wsparciowe online z psychologiem: Chciałbyś skorzystać z pakietu 5 nieodpłatnych sesji wsparciowych online z psychologiem? Jest to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu pod numerem 22 484 88 04. Więcej informacji na www.stopdepresji.pl Partnerem projektu jest RESERVED (Fundacja ITAKA Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych)
Broszura informacyjna Telefon Zaufania Młodych