Bezpłatne webinarium dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja.”

informacja

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji organizuje 24 kwietnia 2024r. w godzinach 10:00 – 12:30 bezpłatne webinarium (seminarium online) skierowane do seniorów i ich opiekunów pt. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja.”

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza zgłoszeniowego: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleld=88338&p_id=18

Celem spotkania online jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Informujemy, że UKNF prowadzi również kampanię informacyjną „Cyberoszustwa inwestycyjne” poświęconą bezpieczeństwu w internecie.

Z kampanii można dowiedzieć się: jak rozpoznać fałszywą reklamę, jakie przykładowe sposoby wykorzystują oszuści prowadząc grę psychologiczną, jak ustrzec się przed działaniami oszustów.

Poniżej link do kampanii:

http://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/kampanie_informacyjne/cyberoszustwa_inwestycyjne

Zapraszamy do udziału w webinarium oraz do skorzystania z materiałów kampanii.