18.04.2024 – III Powiatowe Targi Pracy w Kartuzach

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach III Powiatowe Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach w dniu 18.04.2024 organizuje III Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się w godzinach od 10:00 do 13:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, ul. Klasztorna 4, 83-300 Kartuzy.

Celem wydarzenia jest ułatwienie kontaktu pracodawców z wieloma kandydatami do pracy w jednym miejscu. Jest to okazja do przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych, pozyskania pracowników.

Do udziału w Targach ZAPRASZAMY: – pracodawców, którzy poszukują kandydatów do pracy – Powiatowy Urząd Pracy już przyjmuje zgłoszenia, – osoby bezrobotne, poszukujące pracy planujące zmianę zatrudnienia – w tym obywateli Ukrainy – wstęp wolny

TARGI to możliwość zapoznania się z ofertami pracy i bezpośrednich rozmów z pracodawcami

W trakcie Powiatowych Targów Pracy – Kartuzy 2024 dostępne będą: oferty pracy różnych branż, w tym w służbach mundurowych, informacje o usługach Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach, w tym o usługach EURES, informacje o możliwym wsparciu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, oferty pracy z sąsiednich urzędów pracy, informacje o możliwościach aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, punkt informacyjny ZUS, Urzędu Skarbowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy, informacje o pracy dla młodzieży – Ochotnicze Hufce Pracy, propozycje wsparcia dla obywateli Ukrainy – Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom prowadzonym przez Caritas Gdańsk

Pracodawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail posrednictwo@kartuzy.praca.gov.pl, faxem na numer 58 681 42 19 lub złożenie w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach, ul. Mściwoja II 4 – do dnia 12.04.2024 r.

Strefa osób młodych – w trakcie targów dostępna będzie strefa osób młodych, w ramach której proponujemy:

1) FOTO do CV – usługa profesjonalnej fotografii rekrutacyjnej – Zapozuj przed obiektywem profesjonalnego fotografa – dobre biznesowe zdjęcie przyciąga uwagę rekrutera.

2) skonsultuj z nami swoje CV – Skonsultuj swoje CV z doświadczonym Doradcą klienta – podpowie jak możesz je udoskonalić i zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy.

3) sprawdź swoje TALENTY – test przeprowadzony przed doradcę zawodowego – dobrze zdiagnozowane talenty mogą wskazywać na obszar zawodowy, w którym należy poszukiwać pracy.

4) TEST CYFROWY – przetestuj swoje umiejętności cyfrowe – kompetencje cyfrowe niezbędne są na każdym stanowisku oraz w każdym obszarze poszukiwania pracy – sprawdź swój poziom cyfrowy.

5) załóż konto na: praca.gov.pl – konto na publicznej platformie praca.gov.pl ułatwia załatwianie wielu spraw w urzędzie pracy.

Więcej informacji: POWIATOWY URZĄD PRACY W KARTUZACH https://kartuzy.praca.gov.pl lub pod numerami telefonów tel. 58 694 09 31 58 lub 58 694 09 25